
Fotballspilleren Sergio Ramos, kjent for sin defensive styrke, viser en ny side av seg selv som artist med utgivelsen av sangen «No Med Contradigas». Ramos, som nylig delte ut prisen for årets sang i Latin Grammy Awards, har nå selv kastet seg inn i musikkverdenen.
Ramos delte i november ut prisen til Shakira for årets sang i Latin Grammy Awards. Denne uken kom Sergio Ramos sin egen sang på markedet. Fotballegenden har tydeligvis fått smaken på å stå foran mikrofon og kamera og gjøre noe annet enn å bryte ned motstandernes angrepsspillere.
«No Med Contradigas» er tittelen, Sergio Ramos og Los Yakis tar oss syngende med på en reise i Sevillas gater.
LES: Forlater BK Häcken for MLS-eventyret
Litt uklart hva en av historiens beste midtstoppere bidrar med vokalt, men Ramos tar seg uansett godt ut, med og uten dress, slips og hatt.
OPPDATERT ADVARSEL: Vi hørte på sangen litt for ofte, nå har Ramos og andalusiske toner festet seg mens vi gjør vårt beste for å nyte noen siste dager med julemusikk.